Developed in conjunction with Ext-Joom.com

   

Giriş  

   

çeşitli  

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

   

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 • Bu sayfa, bu siteyi ziyaret eden tüm İnternet kullanıcıları için geçerli olan hüküm ve koşulları açıklamaktadır. Bu hüküm ve koşullara başvurmakla, bunlara koşulsuz olarak uymayı taahhüt etmektesiniz.
 • Bu site fikri mülkiyet hakları ve belirtilen diğer tüm mülkiyet haklarına uyum koşuluyla sadece basın ihtiyaçları için kullanım hariç olmak üzere, bu Sitenin hiçbir bileşeni www.dindersiindir.com'un önceden yazılı izni olmaksızın her ne şekilde olursa olsun herhangi bir ortamda bütün olarak veya kısmen kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, düzenlenemez, indirilemez, yapısı değiştirilemez, iletilemez ya da dağıtılamaz. Yalnızca kendi kişisel bilgisayarınızda, kişisel, özel, ticari olmayan kullanım için kopyalamaya izin verilmektedir.

  Sitenin bütünü veya bir bölümünün izin verilen herhangi bir kopyası üzerinde aşağıdaki açıklama yer almalıdır: Site’yi oluşturan veya Site’de gösterilen öğelerin izin verilen herhangi bir kullanımı her ne şekilde olursa olsun özelliklerinden uzaklaştırılmamalı, değiştirilmemeli ya da tahrif edilmemelidir.

 • www.dindersiindir.com üzerinden erişilebilen bir üçüncü taraf site tarafından yükümlülüğe maruz kalmayacaktır.www.dindersiindir.com’dan bütünüyle bağımsız olan bu tip üçüncü taraf sitelerin içeriğini herhangi bir şekilde kontrol etme olanağımız bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra, Site ile bir üçüncü taraf site arasında bir bağlantının varlığı hiçbir surette www.dindersiindir.com bu sitenin içeriğini ve özellikle de bu içeriğin kullanımını herhangi bir şekilde onayladığı anlamına gelmez.

 • Ayrıca, Site’den herhangi bir bulaşmayı, özellikle de bir veya daha fazla bilgisayar virüsü, Trojan veya başka herhangi bir “parazitin” bulaşmasını önlemek için gerekli önlemleri almaktan sorumlusunuz. Dış siteler Site’ye hipertekst bağlantılarını içerebilir. Önceden www.dindersiindir.com’un açık onayı alınmaksızın bu tip herhangi bir bağlantı oluşturulmamalıdır. Her halükarda, www.dindersiindir.com bu tip sitelerin mevcut olmamasından hiçbir şekilde sorumlu değildir ve www.dindersiindir.com bunları dikkatle incelememekte, kontrol etmemekte veya onaylamamaktadır ve bu sitelerde veya aracılığıyla mevcut olan içerik, reklam, ürün veya diğer bileşenlerinden sorumlu değildir.

 • Site sizden gizli bilgi almak amacıyla tasarlanmamıştır. Dolayısıyla ve yukarıda değinilen kişisel veriler hariç olmak üzere, bize Site üzerinden gönderdiğiniz her türlü bilgi – doküman, veri, grafik, soru, öneri, kavram, yorum veya diğer – hiçbir surette gizli sayılmayacaktır. Dolayısıyla, bu bilgiyi bize gönderme eylemi tek başına bize onu kullanma, çoğaltma, yayımlama, değiştirme ya da talebinizi ele almak amacıyla gönderme hakkını vermektedir.
 • www.dindersiindir.com’da yayımlanan bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. İçeriği önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda düzeltme hakkını saklı tutmaktadır. Bununla birlikte, Sanofi-aventis Site’de mevcut olan bilgilerin kesin, doğru, güncel veya eksiksiz olduğunu garanti edemez.

  Dolayısıyla ve kendisinin büyük ve kasıtlı ihmalinden kaynaklanan mal zararı hariç olmak üzere,www.dindersiindir.com aşağıdakilerden kaynaklanan herhangi bir yükümlülüğü reddetmektedir:

  • Site’de mevcut olan bilgilerle ilgili herhangi bir yanlışlık, hata veya eksiklik;
  • bir üçüncü tarafın hileli izinsiz girişinden kaynaklanan ve Site’de kullanıma sunulmuş bilgi veya öğelerin değişmesiyle sonuçlanan herhangi bir zarar
  • ve daha geniş bağlamda, nedeni, kökeni, niteliği ve sonucu ne olursa olsun, herhangi bir mal zararı veya dolaylı kayıp, www.dindersiindir.com bu zarar ve kayıp olasılığı konusunda uyarılmış olsa bile, (i) Site’ye herhangi bir erişim nedeniyle veya erişimin imkansız olması nedeniyle, (ii) Site’nin kullanılması nedeniyle, bilgisayarınıza veya başka herhangi bir mala bulaşabilen virüs veya hasar dahil, ve/veya (iii) doğrudan veya dolaylı olarak Site’den gelen herhangi bir bilgiye güvenme nedeniyle meydana gelmiş olabilir.

  Site’nin veya başka herhangi bir sitenin bileşenleri, örtülü ya da açık hiçbir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sağlanmaktadır. www.dindersiindir.com, kendi piyasa değeri veya belirli herhangi bir amaca uygunlukla ilgili olarak ve bunlarla sınırlı olmaksızın, örtülü ya da açık hiçbir garanti sunmamaktadır.

 • sitede bulunan veya eklenen bütün içerikler çeşitli kaynaklardan derlemedir eğer telif hakkınızın bulunduğu içeriğin kaldırılmasını isterseniz lütfen bize ulaşınız www.dindersiindir.com bu konuda gereğini yapacağımızı belirtmek isteriz.
 • bize ulaşmak için tıklayınız

Yorumlar   

0 #1 ahmet kılıçtaş 24-04-2016 17:18
yeni üye nasıl olabilirim

You have no rights to post comments

   

facebook  

   

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Yandex.Metrica

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

© dindersiindir.com